W EcoWipes produkujemy chusteczki nawilżane i suche stworzone z wytworzonych na miejscu włóknin. Produkujemy chusteczki w czterech kategoriach:  dziecięcej, kosmetycznej, higienicznej i gospodarczej.

99% dostępnych na rynku chusteczek nawilżanych wykonanych jest z włókniny poliestrowo-wiskozowej o gramaturze około 50gsm. Dzięki kulturze innowacji, EcoWipes opracował wyjątkową (o 20% lżejszą) włókninę, której parametry techniczne dorównują lub przewyższają rynkowy standard. Nasza włóknina o gramaturze 43gsm osiąga podobne lub lepsze wyniki wytrzymałości, gęstości i grubości, niż dostępne na rynku włókniny o gramaturze 50-52gsm.

Jesteśmy jedynym na rynku Europejskim producentem włókniny 100% bawełnianej (z możliwością certyfikacji). Dodatkowo stworzyliśmy unikalną włókninę Cotton Inside, która składa się z silnych, wyjątkowo chłonnych włókien bawełnianych oraz elastycznych, miękkich włókien wiskozowych. Pozwoliło to nam na wprowadzenie na rynek włókniny, która sprawdza się idealnie np. do chusteczek dziecięcych. 
Oferujemy także specjalne, certyfikowane płyny nawilżające, które są zgodne z wymaganiami i standardami COSMOS ORGANIC oraz COSMOS NATURAL. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE EKOLOGICZNEJ

EcoWipes oferuje nawilżane oraz suche chusteczki z włóknin naszej produkcji. Produkujemy chusteczki w czterech kategoriach:
dziecięcej, kosmetycznej, higienicznej oraz gospodarczej. 

Wszystkie chusteczki dostępne są:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >