EcoWipes bardzo poważnie podchodzi do kwestii innowacji. Aby wzmocnić przewagę konkurencyjną naszych klientów, dokładnie obserwujemy trendy na rynkach światowych, nie zawsze te związane z naszą branżą. Ciekawe pomysły mogą pojawić się w najbardziej zaskakujących miejscach.

Chusteczki pielęgnacyjne
do ciała

Obserwujemy dynamiczny wzrost zapotrzebowania na chusteczki pielęgnacyjne do ciała oraz zapewniające komfort osobom nietrzymającym mocz. Produkowane przez EcoWipes chusteczki wykonane są z naturalnej, biodegradowalnej i kompostowalnej włókniny „cotton inside”. Miękkie i delikatne chusteczki idealnie sprawdzają się w higienie całego ciała u osób z problemami z poruszaniem się lub przewlekle chorych.

Włóknina Long Life

Firma EcoWipes opracowała zaawansowane technologicznie rozwiązanie do zastosowań w kategorii gospodarczej. Innowacyjna, niezwykle wytrzymała włóknina Long Life jest w 80% kompostowalna. Nieporównywalnie mocna i chłonna włóknina może być płukana i żyta ponownie podczas sprzątania. Specjalna struktura, wzór 3D oraz wysoka gramatura sprawiają, że chusteczki są na rynku bezkonkurencyjne.

Produkty naturalne
w kategorii dziecięcej

Wiemy, że konsumenci cenią sobie jakość i delikatność produktów do pielęgnacji dzieci.W  portfolio suchych i nawilżanych produktów EcoWipes znajduje się szereg naturalnych rozwiązań, w tym nawilżane chusteczki bawełniane (również z certyfikatem Ecocert), certyfikowane ekologicznie suche chusteczki w kartoniku czy suche ręczniczki na rolce, dla konsumentów, którzy wolą sami dobierać do pielęgnacji ulubione kosmetyki.

Innowacyjna technologia 3L (3 warstwy)

Opatentowana technologia

Co decyduje o wysokiej jakości płatka?
Jego delikatność, wytrzymałość, brak rozwarstwiania się oraz chłonność. Wiedząc to, opracowaliśmy unikalną technologię, która pozwala nam na produkcję 3-warstwowych płatków ze 100% bawełną pierwotną na zewnętrznych warstwach i specjalnym miksem włóknien w wewnętrznej warstwie. Płatki 3L nie mają nepsów, nie rozwarstwiają się, są niezwykle chłonne i bardzo delikatne dla skóry.

Bawełniane chusteczki kosmetyczne

Dostępne również w wariancie organicznym

 

Wielu konsumentów jest rozczarowanych rozmiarem tradycyjnych płatków kosmetycznych. Szukają też rozwiązań pozwalających na skuteczne, wydajne i higieniczne zmywanie masek do twarzy lub peelingów. W EcoWipes znaleźliśmy idealne rozwiązanie – 100% bawełniane ręczniczki kosmetyczne. Są niezwykle wytrzymałe, mogą być płukane podczas używania, są niezwykle delikatne, miękkie i chłonne. Ręczniczki dostępne są w kartoniku (również z FSC) lub torebce.

Patyczki higieniczne
z otwarciem center press

Patyczki higieniczne EcoWipes z 100% bawełnianymi główkami zyskały uznanie konsumentów w Europie, Kanadzie i USA.

Opakowania naszych patyczków zamykane są opracowaną przez nas pokrywką z otwarciem typu "center press".
Nasze kolorowe kartoniki mogą posiadać certyfikat FSC lub mogą być wykonane z papieru z recyklingu.
Możemy również produkować patyczki higieniczne ze 100% kompostowalnymi papierowymi patyczkami.

Spłukiwalne chusteczki dla dzieci

Chusteczki TAMI Aqua Clear są produkowane z włókien celulozowych, które rozpuszczają się w wodzie, dlatego po użyciu można je spłukać w toalecie. Łagodny płyn nawilżający zawiera 99% wody. Dodatkowo wzbogacono go olejem z migdałów i olejem z nasion bawełny, dzięki czemu chusteczki skutecznie oczyszczają skórę nie powodując podrażnień, a zawarte w nich pantenol i alantoina wspomagają codzienną pielęgnację Twojego dziecka. 

Innowacyjna włóknina SCRUB do zastosowań gospodarczych

2w1: czyści i zbiera zabrudzenia. Doskonała do trudnych, zaschniętych plam. Nie rysuje i nie barwi czyszczonych powierzchni.
Dzięki unikalnej, dwustronnej włókninie SCRUB chusteczki gospodarcze stanowią wygodne rozwiązanie dla każdego domu – idealne do czyszczenia ścian, blatów, mebli, łazienek, kominków itp. Strona czyszcząca, dzięki zawartości specjalnych włókien SCRUB, skutecznie usuwa zabrudzenia z różnych powierzchni a druga, bawełniana strona je zbiera.
Włóknina dostępna zarówno w postaci rolki jak i nawilżanych chusteczek.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >