Jesteśmy producentem chusteczek nawilżanych, płatków kosmetycznych, patyczków higienicznych oraz chusteczek i ściereczek gospodarczych. Specjalizujemy się we wspieraniu dynamicznego rozwoju marek własnych naszych Klientów.Produkujemy włókniny i tworzymy własne formulacje nawilżające co daje nam pełną kontrolę nad całym procesem produkcji. Posiadamy wewnętrzne laboratoria umożliwiające nam szczegółową kontrolę jakości produktów oraz magazyn wysokiego składowania.

Ecowipes to inspirujące środowisko, w którym cały czas dzieje się coś nowego. Jesteśmy liderem innowacji,a nasz sukces zawdzięczamy pracownikom. Tworzą oni zaangażowany i kompetentny zespół, który z pasją i kreatywnością realizuje powierzone mu zadania. To dzięki pracownikom powstają innowacyjne i nowoczesne produkty. Chcemy pracować z otwartymi na rozwój i współpracę pasjonatami, którzy razem z nami będą budować sukces EcoWipes. Szukamy osób samodzielnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych.

Jeśli kierujesz się podobnymi wartościami, dołącz do naszego zgranego i dynamicznego zespołu.

Proces rekrutacji

 • Złożenie aplikacji
 • Analiza i selekcja dokumentów pod kątem doświadczenia
  i posiadanych kompetencji
 • Rozmowa kwalifikacyjna
  Etap I – rozmowa telefoniczna
  Etap II – spotkania rekrutacyjne
 • Informacja zwrotna

Działy Ecowipes

 • Dział
  handlowy

  Dział handlowy nastawiony jest na tworzenie dla naszych klientów innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do ich potrzeb i trendów rynkowych. Umożliwia zdobywanie kompetencji w obszarze obsługi międzynarodowych klientów w sektorze B2B.
 • Dział
  marketingu

  Dział marketingu dba o wizerunek firmy, tworząc kreatywne sposoby komunikacji z klientami i budując z nimi pozytywne relacje. Do zadań działu należy również wspieranie działań działu handlowego. Dział marketingu umożliwia także rozwój w obszarze zarządzania projektami. To tutaj nadzoruje się i koordynuje wprowadzanie na rynek nowych produktów.
 • Dział obsługi
  klienta

  Funkcjonujemy w międzynarodowym środowisku. Produkujemy towary na rynek polski i na eksport. Zarządzanie relacjami z klientem oraz łańcuchem dostaw jest więc kluczowym ogniwem naszego działania.
 • Dział
  zakupów

  Terminowa realizacja zamówień wymaga odpowiedniego zaplanowania zapotrzebowania na surowce oraz sprawnego zarządzania zapasami. Dział zakupów dba o optymalizację kosztów surowców, odpowiedni dobór dostawców oraz nadzór nad dostawami pod zaplanowaną produkcję.
 • Dział badań
  i rozwoju

  Istotną rolę w naszej firmie odgrywa Dział Badań i Rozwoju, który we współpracy z innymi działami promuje kulturę innowacyjności. W dziale opracowuje się również formulacje, kompozycje zapachowe, logistykę produktową, schematy paletyzacji, specyfikacje i dokumentacje produktowe.
 • Dział planowania
  produkcji

  Dział zajmuje się zapewnieniem płynności całego procesu produkcji. To tu tworzone są plany produkcji i wyznaczane jest zapotrzebowanie na surowce. Dział czuwa nad efektywnym zarządzaniem i optymalnym planowaniem produkcji.
 • Dział
  produkcji

  Nawet najlepiej dopracowane projekty nie ujrzą światła dziennego bez działu produkcji. Dynamicznie rozwijający się, zintegrowany i nowoczesny zakład potrzebuje zmotywowanych pracowników na stanowiskach szeregowych i kierowniczych.
 • Dział
  techniczny

  Kompleksową i wydajną produkcję zapewnia nowoczesny park maszynowy. Pracownicy działu technicznego odpowiadają za obsługę i konserwację maszyn oraz utrzymanie ruchu. W dziale pracują specjaliści z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki.
 • Dział
  magazynu

  Na terenie naszego zakładu produkcyjnego znajduje się magazyn przemysłowy wysokiego składowania oraz doki załadunkowe. Na terenie fabryki znajdują się także oddzielne magazyny na surowce łatwopalne oraz bawełnę. W naszym magazynie zatrudniamy magazynierów oraz operatorów wózków widłowych.
 • Dział kontroli
  jakości

  Wszystkie nasze procesy produkcyjne są na każdym etapie kontrolowane. Wykonywane w naszych laboratoriach badania fizykochemiczne i mikrobiologiczne gwarantują efektywną kontrolę i właściwy nadzór nad wytwarzanym produktem na każdym etapie jego powstawania.
 • Dział
  personalny

  Wartościami, którymi kierujemy się w dziale zarządzania zasobami ludzkimi to przyjazna atmosfera, dbałość o zasady etyczne i warunki pracy.
 • Dział administracyjny
  i wsparcia IT

  Praca działu koncentruje się wokół wsparcia administracyjnego firmy i pracowników. W ramach Service Desk dział oferuje również wsparcie funkcjonalne oraz usuwanie problemów informatycznych.

Aktualnie rekrutujemy:

Adres

Zakład produkcyjny
ul. Okunin 134
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Polska
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >