Dzięki w pełni zintegrowanej linii produkcyjnej, nie ogranicza nas skład włókniny ani użyte surowce. Możemy produkować rozwiązania szyte na miarę i w pełni zgodne z oczekiwaniami klienta.

Rozwijamy i produkujemy zróżnicowane portfolio marek własnych i brandów na rynki międzynarodowe. Nasza obecność na półkach sklepów na całym świecie wciąż rośnie.

EcoWipes skupia się na czterech kategoriach prduktów:
  • dziecięcych
  • kosmetycznych
  • higienicznych
  • gospodarczych
 

Skupiamy się na markach własnych, ale stworzyliśmy również dwie marki Tami i Rapid Clean. Chcemy dzięki nim pokazać innowacje oraz ciekawe pomysły na nowoczesne produkty.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH PRODUKTÓW


Aby spełnić konkretne wymagania klientów, jesteśmy w stanie stworzyć produkty szyte na miarę. Posiadamy różnorodne rozwiązania, od standardowych po naturalne czy certyfikowane (Ecocert-COSMOS, GOTS, FSC, PEFC). Jesteśmy w stanie wykorzystywać biodegradowalne składniki i włókniny. Naszymi mocnymi stronami są znajomość rynkowych trendów, elastyczność, innowacyjność oraz wsparcie marketingowe. to dzięki nim produkowane przez nas marki własne odnoszą sukces. Szerokie portfolio naszych produktów rozwijane jest przy wsparciu doświadczonego zespołu Badań i Rozwoju, który tworzy również własne formulacje, by zaspokoić ciągle zmieniające się wymagania klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest szybkie działanie, dlatego zawsze staramy się być elastyczni, szybko i skutecznie reagujemy na zapytanie, starając się wprowadzić nowe produkty na półki w najkrótszym możliwym czasie.

Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie marketingowe. Oznacza to, że jesteśmy gotowi pomóc na każdym etapie rozwoju produktu, od koncepcji, po dostawę do wskazanego magazynu.

W kategorii marek własnych najważniejsze jest wyróżnienie się z tłumu. Chociaż rynek marek własnych ciągle rośnie, a konsumenci coraz częściej wybierają je zamiast produktów brandowych, to i tak chcą mieć wybór. W EcoWipes wierzymy, że marki własne mogą zyskiwać pełne zaufanie coraz bardziej wymagających konsumentów, którzy często wybierają je, trakując jak produkty brandowe. Dlatego tak ważna jest wysoka jakość produktów oraz ciągłe innowacje, które przywiązują konsumentów i zyskują ich lojalność.
 
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >