W EcoWipes staramy się tworzyć szereg innowacyjnych produktów. Aby pokazać nasze możliwości i podkreślić zalety naszych rozwiązań, stworzyliśmy własną markę "Tami" z szeroką gamą wyjątkowych produktów.

Marka Tami podzielona jest na trzy kategorie: dziecięcą, kosmetyczną i higieniczną.


KATEGORIA DZIECIĘCA:
 • Chusteczki dla dzieci: standardowe wiskoza/pet; naturalne (bawełna/wiskoza, 100% bawełna, 100% organiczna bawełna)
 • 100% bawełniane chusteczki
 • 100% bawełniane ręczniczki na rolce
 • Patyczki higieniczne dla dzieci
 • Płatki kosmetyczne dla dzieci w technologii 3L

KATEGORIA KOSMETYCZNA:
 • Innowacyjne płatki kosmetyczne w technologii 3L
 • Nawilżane płatki kosmetyczne
 • Chusteczki i ręczniczki kosmetyczne

KATEGORIA HIGIENICZNA:
 • Chusteczki pielęgnacyjne do ciała
 • Nawilżany papier toaletowy
 • 100% bawełniane chusteczki higieniczne
 • Patyczki higieniczne ze 100% bawełnianymi główkami

TAMI Cotton NaturalCare/ UltraSensitive

Bawełniane chusteczki nawilżane dla niemowląt Tami Natural Care i Ultra Sensitive zapewniają skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry dziecka. Chusteczka wykonana w 100% z naturalnych włókien bawełnianych jest niezwykle chłonna, delikatna i bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Dodatkowo jest również przyjazna dla środowiska i w 100% kompostowalna. Łagodny płyn nawilżający zawiera organiczny aloes. Delikatna formuła płynu minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii.


100% Bawełniane
chusteczki dla dzieci

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne

Bawełniane chusteczki nawilżane dla niemowląt Tami zapewniają skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry dziecka. Chusteczka wykonana w 100% z naturalnych włókien bawełnianych jest niezwykle chłonna, delikatna i bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Dodatkowo jest również przyjazna dla środowiska i w 100% kompostowalna. Formuła łagodnego płynu nawilżającejgo minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii.

100% Organiczne, suche chusteczki dla dzieci

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne

Niezwykle delikatne organiczne chusteczki dla dzieci są idealne do osuszania delikatnej skóry, a także pielęgnacji przy użyciu wody, oliwki lub delikatnych kosmetyków.
Produkt certyfikowany. Opakowanie ekologiczne z certyfikatem FSC.

100% Bawełniane
ręczniczki na rolce

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne

100% Bawełniane ręczniczki są idealne do osuszania delikatnej skóry dziecka, a także pielęgnacji przy użyciu wody, oliwki lub delikatnych kosmetyków. Innowacyjne i wyjątkowe ręczniczki bawełniane są polecane do wrażliwej skóry niemowląt, również ze skłonnością do alergii. Dzięki wyjątkowej budowie włókien bawełnianych, ręczniczki są niezwykle chłonne i wydajne. W przeciwieństwie do ręczników wielokrotnego użytku, jednorazowe, bawełniane ręczniczki nie gromadzą bakterii. Mogą być wypłukane i użyte ponownie. Ręczniczki są w 100% kompostowalne, więc po użyciu można je wyrzucić bez obaw na negatywny wpływ dla środowiska naturalnego. Ręczniczki dostępne są w ekologicznym, kartonowym pudełeczku lub jako zapas.
100% Cotton towels on a roll - EcoWipes
 

Patyczki higieniczne
dla dzieci

ze 100% bawełnianymi, bezpiecznymi główkami

Patyczki higieniczne dla dzieci ze 100% bawełnianymi, bezpiecznymi główkami są miękkie i delikatne.
Patyczków można używać do pielęgnacji wrażliwych miejsc jak okolice oczu, nosa, zewnętrzne części ucha lub pępek.
Przyjazne dla środowiska opakowanie jest bezpieczne i higieniczne. Innowacyjny sposób otwarcia (center press) ułatwia wyciąganie patyczków z pudełka. Aby nasze patyczki były w pełni kompostowalne, możemy użyć papierowych patyczków.
Nigdy nie wprowadzaj patyczków higienicznych do wewnętrznych części ucha.  
Baby buds with cotton heads - EcoWipes

Płatki dla dzieci
w technologii 3L

Innowacyjna technologia

Płatki dla dzieci w opatentowanej technologii 3L są niezwykle chłonne. Higieniczne i bezpieczne płatki są wspaniałą alternatywą dla wielorazowych ręczników. Świetnie sprawdzają się podczas zmiany pieluchy, pielęgnacji ciała dziecka oraz osuszania skóry niemowląt. Płatki są mocne i nie rozwarstwiają się, nawet przy kontakcie z wodą.

100% czysta, pierwotna bawełna na zewnętrznych warstwach płatka zapewnia im delikatność, miękkość i chłonność. Specjalny miks włókien w warstwie wewnętrznej sprawia, że płatki nie pylą i nie rozwarstwiają się, pozostając bezpieczne dla dzieci, nawet przy pielęgnacji okolic oczu.

3L baby pads - EcoWipes

100% Bawełniane kompresy
dla dzieci i niemowląt

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne

100% Bawełniane kompresy są idealne do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Z wodą świetnie sprawdzają się w oczyszczaniu skóry noworodków.  Z oliwką lub delikatnymi kosmetykami wspaniale nawilżają skórę. Z solą fizjologiczną mogą być użyte do płukania oczu i uszu. W przeciwieństwie do wielorazowych ręczników, nie gromadzą bakterii. W trakcie użycia mogą zostać wypłukane i użyte ponownie. Ręczniczki są w 100% kompostowalne, więc po użyciu można je wyrzucić bez obaw na negatywny wpływ dla środowiska naturalnego.
100% Bawełniane kompresy polecane do wrażliwej skóry niemowląt, również ze skłonnością do alergii. Dzięki wyjątkowej budowie włókien bawełnianych, ręczniczki są niezwykle chłonne i wydajne, zachowując kształt nawet po zmoczeniu.

100% cotton compresses for babies and newborns - EcoWipes

100% Bawełniane chusteczki dla dzieci
ze składnikiem o działaniu antybakteryjnym

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne

Chusteczki odświeżające o działaniu antybakteryjnym zostały opracowane dla zapewnienia higieny dziecka. Idealnie sprawdzają się przed posiłkiem oraz po zajęciach plastycznych. W wygodny i skuteczny sposób utrzymują skórę czystą i świeżą bez użycia wody. Neutralizują też niemiłe zapachy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej receptury płynu nawilżającego, chusteczki dają długotrwały efekt antybakteryjny, nie wywołując podrażnień skóry. Dodatkowo produkt zawiera kompozycję zapachową bez alergenów oraz składniki pielęgnacyjne: glicerynę, która chroni przed wysuszaniem i alantoinę, o działaniu łagodzącym.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE.

100% spłukiwalne chusteczki dla dzieci

100% naturalne, spłukiwalne chusteczki dla dzieci Tami Aqua Clear
Wykonane w 100% z celulozy chusteczki nawilżane Tami Aqua Clear zapewniają skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry dziecka. Chusteczka wykonana w 100% z naturalnych włókien celulozowych jest niezwykle chłonna, delikatna i bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Płyn nawilżający zawiera 99% wody. 

100% Organiczne, nawilżane chusteczki dla dzieci

100% naturalne, 100% biodegradowalne, 100% kompostowalne, certyfikowane EcoCert Cosmos Organic

Bawełniane chusteczki dla niemowląt TAMI BIO zapewniają skuteczną pielęgrację wrazliwej skóry dziecka. Chusteczka wykonana w 100% z naturalnych włókien bawełnianych jest niezwykle chłonna, delikatna i bezpieczna dla skóy. Dodatkowo jest równiez przyjazna środowisku i w 100% kompostowalna.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >